W dniu dzisiejszym spotkaliśmy się w Bibliotece Publicznej w Pełczycach na wspólnym czytaniu wierszy o tematyce miłosnej znanych polskich autorów w tym Adama Mickiewicza, Wisławy Szymborskiej polskiej laureatki nagrody Nobla w dziedzinie literatury, poezji.

Dzisiejsze zajęcia odbyły się pod nazwą "Ptasia stołówka" , postanowiliśmy wykonać takie same prace, które wykonywały dzieci w Dębnowskim Ośrodku Kultury w pracowni Rękodzieła Artystycznego z pomocą Pani Bogusi Sługockiej.

W dniu dzisiejszym udaliśmy się do Miejsko -Gminnego Ośrodka Kultury w Pełczycach na ferie z kulturą , gdzie mieliśmy okazję zobaczyć pokaz baniek różnego rodzaju.

Spotkaliśmy się dzisiaj z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie po raz kolejny by rozmawiać na temat bezpieczeństwa. W tym dniu byli z nami :Dzielnicowy PP Pełczyce mł.asp.Piotr Leśniak, Rzecznik Prasowy Kpp Choszczno sierż. Mariusz Kosiorek,

W dniu dzisiejszym pojechaliśmy grupą do Muzeum Regionalnego w Barlinku na wernisaż wystawy pt."Barlinecki Anioł" uzyskaliśmy nagrodę grupową a dzieci mogły zobaczyć swoje prace na wystawie głównej.