W imieniu Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej zaprasza do konsultacji społecznych projektu Wojewódzkiego Programu Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej na lata 2021-2027 pt. „Region Przyjazny Rodzinie". Niniejszy Program jest dokumentem o charakterze operacyjnym przewidzianym do realizacji w najbliższych latach, który wyznacza cele i działania Samorządu Województwa w obszarze wsparcia i poprawy warunków życia i funkcjonowania zachodniopomorskich rodzin i mieszkańców.  

Konsultacje są prowadzone w terminie od 7 czerwca do 7 lipca 2021 r. Wszelkie uwagi do Programu proszę przesyłać mailowo za pomocą załączonego formularza, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku pytań proszę o kontakt z  Panią Magdaleną Jasionowską, tel. 91/42 53 609, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto, informacje o konsultacji są dostępne pod adresem: http://www.rops.wzp.pl/aktualnosci-rops/zaproszenie-do-konsultacji-spolecznych-projektu-programu-region-przyjazny-rodzinie