W dniu 03.12.2021 r. zostało zorganizowane okolicznościowe spotkanie integracyjne w ramach projektu ,,Bo rodzina jest najważniejsza - zintegrowany system wsparcia rodzin w Gminie Pełczyce’’ współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, celem wspólnego celebrowania zbliżających się Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia. Uczestnicy projektu wraz z rodzinami mogli poczuć magię zbliżających się świąt, wspólne spędzić czas podczas miłej zabawy oraz obejrzeć wspaniałe pokazy świetlno-taneczne.

Rodzice zwiększyli swoją wiedzę i świadomość o wspólnym przeżywaniu uroczystości rodzinnych oraz ich wartości dla dzieci. Spotkanie poprowadziła firma Światłogień – pokazy LED & Fireshow ze Szczecina, która stworzyła imponujące pokazy świetlne, animacje, gry i zabawy oraz zapewniła nagrody i upominki dla uczestników.

Wielką niespodzianką były odwiedziny bałwanka Olafa, który tańczył wraz z dziećmi i pozował do zdjęć. Oczywiście nie mogło zabraknąć spotkania z prawdziwym Świętym Mikołajem, który rozdawał prezenty grzecznym dzieciom. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy udali się na pieczenie kiełbaski przy ognisku. Spotkanie sprawiło wszystkim wiele radości i pozytywnych wrażeń, czekamy na kolejne spotkanie w ramach projektu!